Mercedes-Benz

Serwis pełen korzyści!

Skorzystaj z jesiennej promocji i zyskaj do 25% rabatu na wybrane usługi.

Kiedy przychodzą pierwsze chłodne dni, sięgasz zwykle po grubszą kurtkę i cieplejsze buty. Twój samochód też potrzebuje przygotować się na jesienne chłody. 

Przygotuj swojego Mercedesa do jesiennych podróży. Przyjedź do Autoryzowanego Serwisu Voyager Group Mercedes-Benz i skorzystaj z wyjątkowej oferty.

Już dziś zapraszamy! Przyjdź i skorzystaj:

Przegląd jesienno-zimowy za jedyne 99 PLN
*w tym VAT, bez części zamiennych i płynów.
W Twoim samochodzie skontrolujemy: ciśnienie w oponach i czujniki ciśnienia, działanie świateł i ich optymalne ustawienie, jakość płynu hamulcowego, okładzinę klocków hamulcowych (kontrola wizualna), stan podwozia (kontrola wizualna), poziom oleju w silniku, szczelność układu chłodniczego, działanie spryskiwaczy szyb i reflektorów, napięcie i stan paska klinowego, działanie klaksonu, stan wycieraczek, stan przedniej szyby

Wymiana tarcz i klocków hamulcowych z rabatem -20%
Hamulce są jednym z najważniejszych elementów zapewniających bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem. W sytucjach niebezpiecznych na drodze liczy się refleks kierowcy i niezawodność układu hamulcowego.
Dlatego nie zwlekaj! Zadbaj już dziś o sprawny układ hamulcowy w Twoim Mercedesie.

Serwis zawieszenia z rabatem -15%
Sprawne amortyzatory i wahacze wpływają na  bezpieczeństwo jazdy i przedłużają czas eksploatacji samochodu. Jeżeli czujesz, że Twój Mercedes nie prowadzi się komfortowo lub słyszysz niepokojące stukanie zgłoś się do serwisu Mercedes-Benz Voyager Group. 

Zakup akumulatorów rozruchowych z rabatem - 20%
Bez akumulatora nie uruchomisz silnika. Oryginalne akumulatory Mercedes-Benz są najlepszym wyborem dla Twojego samochodu. Zapewniają wyższe napięcie podczas rozruchu i dłuższą żywotność, niż akumulatory dostępne w sklepach z nieoryginalnymi częściami.

Wymiana piór wycieraczek z rabatem -25%
Pióra wycieraczek wpływają nie tylko na wrażenia podczas jazdy, ale przede wszystkim na bezpieczeństwo. Szczególnie w nadchodzących jesiennych i zimowych miesiącach. Oryginalne wycieraczki Mercedes-Benz rozjaśnią widok przez szybę przy każdej pogodzie. 

Jesienne promocje w sklepie internetowym
Bogatą kolekcję oryginalnych akcesoriów i gadżetów znajdziesz w naszym sklepie internetowym. 
Na hasło "JESIEN20" otrzymasz dodatkowy rabat -10%.