Mercedes-Benz

Czysta klimatyzacja - najlepszy sposób na pyłki.


Zanim przyjdzie upalne lato...


...miej wszystko przygotowane. Chętnie pomożemy Ci pozbyć się wszelkich śladów, które zima zostawiła na Twoim samochodzie, zarówno z zewntątrz, jak i we wnętrzu. Bo, choć kurz nie jest tak straszny jak sól i błoto, to właśnie on psuje atmosferę podróży. Kichanie, katar, wysypka, zmęczenie... Alergia to z pewnością ostatnia z rzeczy, jakich pragniesz, kiedy prowadzisz. Rozwiązanie jest proste! Wystarczy wymienić filtr kabinowy. Nasze filtry posiadają certyfikat Europejskiego Instytutu Badań Alergii i oczyszczają powietrze z najdrobniejszych pyłków. Sprawdź naszą ofertę usług i przygotuj samochód na wiosnę, zanim jeszcze pojawią się pierwsze kwiaty.
Zapraszamy do naszego Autoryzowanego Serwisu Mercedes-Benz.

Dezynfekcja układu klimatyzacji w promocyjnej cenie*

Dezynfekcja układu klimatyzacji200 zł
Filtr kabinowy z certyfikatem ECARF:
Klasa A, B, CLA, GLA (A2468300018)
261 zł

Pozbądź się nieproszonych gości.

Rozkoszujesz się samotnością prowadząc swojego Mercedesa? Nic bardziej mylnego. Za każdym razem towarzystwa dotrzymują Ci miliony bakterii, grzybów i ich zarodników. Większość z nich idealnie dopasowuje się do otoczenia wewnątrz Twojego klimatyzatora. Zresztą nie tylko Twojego, ale także każdego innego pojazdu wyposażonego w klimatyzację. Z jednym wyjątkiem: Mercedesa, którego klimatyzację zdezynfekowano w naszym serwisie Mercedes-Benz. Zamiast promować maskowanie zanieczyszczeń perfumowanymi odświeżaczami powietrza, powierz swój samochód naszym specjalistom, którzy usuną wszelkie niepożądane mikroorganizmy z układu klimatyzacji i... odetchnij pełną piersią.

*Cena dotyczy wyłącznie sprawnej i napełnionej klimatyzacji, nie obejmuje wymiany filtra przeciwpyłkowego. Promocja trwa do 31 lipca 2019r.

Skontaktuj się z doradcą serwisowym

Zadzwoń pod numer (+48) 61 628 66 90, napisz na adres email: info@voyagergroup.mercedes-benz.pl lub skorzystaj z formularza poniżej i umów się na wizytę.

Skontaktuj się z nami.

Zapraszamy do Autoryzowanego Serwisu Mercedes-Benz