Dezynfekcja układu klimatyzacji+ filtr kabinowy


Zanim przyjdzie upalne lato...


...miej wszystko przygotowane. Chętnie pomożemy Ci pozbyć się wszelkich śladów, które zima zostawiła na Twoim samochodzie, zarówno z zewntątrz, jak i we wnętrzu. Bo, choć kurz nie jest tak straszny jak sól i błoto, to właśnie on psuje atmosferę podróży. Kichanie, katar, wysypka, zmęczenie... Alergia to z pewnością ostatnia z rzeczy, jakich pragniesz, kiedy prowadzisz. Rozwiązanie jest proste! Wystarczy wymienić filtr kabinowy. Nasze filtry posiadają certyfikat Europejskiego Instytutu Badań Alergii i oczyszczają powietrze z najdrobniejszych pyłków. Sprawdź naszą ofertę usług i przygotuj samochód na wiosnę, zanim jeszcze pojawią się pierwsze kwiaty.

Pozbądź się nieproszonych gości.

Rozkoszujesz się samotnością prowadząc swojego Mercedesa? Nic bardziej mylnego. Za każdym razem towarzystwa dotrzymują Ci miliony bakterii, grzybów i ich zarodników. Większość z nich idealnie dopasowuje się do otoczenia wewnątrz Twojego klimatyzatora. Zresztą nie tylko Twojego, ale także każdego innego pojazdu wyposażonego w klimatyzację. Z jednym wyjątkiem: Mercedesa, którego klimatyzację zdezynfekowano w naszym serwisie. Zamiast promować maskowanie zanieczyszczeń perfumowanymi odświeżaczami powietrza, powierz swój samochód naszym specjalistom, którzy usuną wszelkie niepożądane mikroorganizmy z układu klimatyzacji i... odetchnij pełną piersią.

Dezynfekcja układu klimatyzacji299 zł
Filtr kabinowy z certyfikatem ECARF:
Klasa A, B, CLA, GLA (A2468300018)
263 zł

*Cena dotyczy wyłącznie sprawnej i napełnionej klimatyzacji, nie obejmuje wymiany filtra przeciwpyłkowego.

Skontaktuj się z doradcą serwisowym

Zadzwoń pod numer (+48) 61 628 66 90, napisz na adres email: info@voyagergroup.mercedes-benz.pl lub skontaktuj się z doradcą: