Mercedes-Benz

Używane Mercedesy Poznań.

Sprawdzone, bezpieczne, pewne i niezawodne - używane samochody marki Mercedes-Benz dostępne w naszym salonie to odpowiedź na pragnienie luksusu z gwarancją jakości w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do Salonu Samochodów Używanych Mercedes-Benz w Poznaniu, gdzie czeka na Państwa szeroka oferta aut każdego typu - od kompaktowych, przez limuzyny po vany.

Przekonaj się, jak łatwo możesz spełnić marzenie o własnym Mercedesie.

Używane Mercedesy Poznań.

Wszystkie samochody używane znajdujące się w ofercie naszego salonu zostały przez nas dokładnie sprawdzone podczas szczegółowych testów. Oddajemy zatem w Państwa ręce samochód z trójramienną gwiazdą, za którego jakość możemy ręczyć, a nowy właściciel będzie mógł na nim w zupełności polegać. Kupując samochód używany od Voyager Group, mogą mieć Państwo pewność i spokój, jak przy zakupie nowego. Nie zapewni tego Państwu sprzedawca na giełdzie czy w komisie - sprowadzane z zagranicy samochody z segmentu premium często mają niepewną historię, a także ukryte usterki, które mogą ujawnić się dopiero po zakupie. U nas stan każdego pojazdu jest potwierdzony certyfikatem wydanym przez mechanika, a samochód jest objęty gwarancją i ma ważny przegląd techniczny. Używane Mercedesy dostępne w naszym salonie to samochody bezwypadkowe, których wiek i przebieg nie przekraczają wyznaczonej granicy.

Zapraszamy do Salonu Samochodów Używanych Mercedes-Benz

Godziny otwarcia:

pn-pt   9:00 - 17:00
sob      9:00 - 14:00

tel.
+48 505 209 857
+48 503 843 356
+48 61 628 66 44 

email: uzywane@voyagergroup.pl

strona www (skopiuj tekst do nowego okna przeglądarki): uzywane.voyagergroup.pl

Skupujemy głównie samochody poleasingowe, z pełną historią serwisową oraz od pierwszego właściciela. Najczęściej są to pojazdy z rynku krajowego. O zaletach wybranego samochodu można przekonać się osobiście przed zakupem podczas jazdy testowej.

Mamy samochody marki Mercedes-Benz każdego typu - kompaktowe auta klasy A, B, CLA, GLA, ekskluzywne limuzyny klasy C, E, S, suvy, kabriolety i dostawcze vany. Klienci mogą wybierać spośród roczników, kolorów, modeli i rodzajów wyposażenia. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz kompleksową obsługę - od doradztwa w zakresie wyboru samochodu odpowiadającego oczekiwaniom, po dobór optymalnego sposobu finansowania.

Warto wspomnieć, że samochody tej klasy co Mercedes, nie starzeją się tak szybko, jak auta ze średniej półki, zatem nawet używany pojazd może cieszyć właściciela przez długie lata, zapewniając mu najwyższy poziom bezpieczeństwa, bezawaryjną jazdę i prestiż.

Mercedes Poznań - używane samochody w ofercie Voyager Group.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu w Poznaniu, przy ul. św. Michała 20, gdzie można zobaczyć dostępne modele, a także porozmawiać z doradcami. Kupując u nas, zyskują Państwo najwyższą jakość, bezpieczeństwo i spokój w rozsądnej cenie. Używane Mercedesy w naszym salonie to propozycja dla wszystkich, dla których tylko to, co najlepsze, jest wystarczająco dobre, a jednocześnie nie lubią przepłacać.

Wejdź do naszego salonu i znajdź idealny samochód dla siebie.