Mercedes-Benz

Program BestParts.

Marka Mercedes-Benz od ponad stu lat jest dostawcą oryginalnych, niezawodnych, idealnie dopasowanych do samochodów części zamiennych Mercedes-Benz. Stosowanie ich gwarantuje długą eksploatację auta.

W trosce o to, by umożliwić zakup oryginalnych części zamiennych wszystkim Klientów – także tym, którzy podjęli decyzję o serwisowaniu samochodu poza Autoryzowanym Serwisem – marka Mercedes – Benz stworzyła program BestParts. Program, który polega na współpracy pomiędzy Autoryzowanym Serwisem, a warsztatami niezależnymi, które mogą wzbogacić swoją ofertę proponując klientom indywidualnym w ciągłej sprzedaży oryginalne części zamienne.

Od 2012 roku Voyager Group jest jednym z Autoryzowanych Serwisów Mercedes-Benz, który może objąć opieką niezależne warsztaty chcące uczestniczyć w programie przydzielając im indywidualnego opiekuna BestParts. Program BestParts to moc korzyści takich jak:

  • PEŁNA DOSTĘPNOŚĆ CZĘŚCI – w magazynie Mercedes-Benz znajduje się ponad 390 000 części – nie tylko dla aut nowych, ale także tych, które nie są już produkowane do kilkudziesięciu lat.
  • WSPARCIE MARKETINGOWE – dedykowany opiekun BestParts na bieżąco przekazuje materiały reklamowe wspierające komunikację z Klientem.
  • WEBPARTS – aby ułatwić proces zamawiania części została stworzona platforma WebParts, w której istnieje możliwość zamawiania 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
  • WIELE MOŻLIWOŚCI KOMUNIKACJI – części mogą być także zamawiane telefonicznie, mailem lub faxem.
  • INDYWIDUALNE WARUNKI HANDLOWE – program BestParts to także możliwość negocjacji i doboru indywidualnych warunków dostaw, płatności oraz szereg dedykowanych akcji specjalnych z rabatami i promocjami.
  • SZKOLENIA I DORADZTWO TECHNICZNE – aby stale podwyższać poziom wiedzy pracowników warsztatów niezależnych – informować ich o nowościach organizujemy szkolenia i oferujemy fachową pomoc.