Mercedes-Benz
Serwis Mercedes-Benz Voyager Group Poznań | Salon Mercedesa, Dealer Mercedes, Części Mercedes Poznań
 
.

Mercedes Poznań - Voyager Group

Produkty i usługi:

Autoryzowany Dealer, Salon i Serwis Mercedes-Benz w Poznaniu

Kompleksowa obsługa serwisowa Twojego Mercedesa. Oryginalne części Mercedes-Benz
Voyager Group (dawniej Moto Style) to autoryzowany serwis Mercedes-Benz w Poznaniu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, wiedzę i pasją którą rozwijamy każdego dnia. Naszym celem jest rzetelna i fachowa obsługa serwisowa. Świadczymy usługi serwisowe z zakresu napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, likwidacji szkód komunikacyjnych oraz ubezpieczeń. W naszym salonie prowadzimy sprzedaż samochodów używanych.

Serwis Mercedes - Poznań

Długoletnia obecność pozwoliła nam na zdobycie ogromnego doświadczenia zarówno w serwisie aut marki Mercedes Benz jak również w poziomie obsługi klientów. Dziś Voyager Group to jeden z najnowocześniejszych serwisów Mercedesa w Polsce. Wybierając nasz serwis Mercedes Benz otrzymują Państwo pewność właściwie przeprowadzonej usługi jak również krótkiego czasu oczekiwania na wykonanie serwisu. Prowadzimy również sprzedaż oryginalnych części Mercedes Benz.

ASO Mercedes - Poznań - doświadczony zespół

Odwiedzając nasz serwis ASO masz gwarancję najwyższej jakości obsługi. Znamy się doskonale na naszej pracy. Pracujemy w oparciu o innowacyjne technologie. Jako autoryzowana stacja obsługi oferujemy oryginalne części Mercedes Benz . W naszym magazynie dostępnych jest kilka tysięcy pozycji. Skontaktuj się z nami już dziś i umów się na serwis Mercedesa jutro. Cenimy Twój czas i z myślą o Tobie jesteśmy dziś jednym z najnowocześniejszych serwisów Mercedesa w Polsce.