Mercedes-Benz
Serwis Mercedes-Benz Voyager Group Poznań | Salon Mercedesa, Dealer Mercedes, Części Mercedes Poznań

Witamy w Voyager Group

Produkty i usługi:

Autoryzowany Dealer, Salon i Serwis Mercedes-Benz w Poznaniu

Kompleksowa obsługa serwisowa Twojego Mercedesa. Oryginalne części Mercedes-Benz
Voyager Group (dawniej Moto Style) to autoryzowany serwis Mercedes-Benz w Poznaniu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, wiedzę i pasją którą rozwijamy każdego dnia. Naszym celem jest rzetelna i fachowa obsługa serwisowa. Świadczymy usługi serwisowe z zakresu napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, likwidacji szkód komunikacyjnych oraz ubezpieczeń. W naszym salonie prowadzimy sprzedaż samochodów używanych.

Firma Voyager Group to spółka oferująca serwis Mercedes Benz

Długoletnia obecność pozwoliła nam na zdobycie ogromnego doświadczenia zarówno w serwisie aut marki Mercedes Benz jak również w poziomie obsługi klientów. Dziś Voyager Group to jeden z najnowocześniejszych serwisów Mercedesa w Polsce. Wybierając nasz serwis Mercedes Benz otrzymują Państwo pewność właściwie przeprowadzonej usługi jak również krótkiego czasu oczekiwania na wykonanie serwisu. Prowadzimy również sprzedaż oryginalnych części Mercedes Benz.

Nasz serwis Mercedes Benz to doświadczony zespół

Odwiedzając nasz serwis masz gwarancję najwyższej jakości obsługi. Znamy się doskonale na naszej pracy. Pracujemy w oparciu o innowacyjne technologie. Jako serwis oferujemy oryginalne części Mercedes Benz . W naszym magazynie dostępnych jest kilka tysięcy pozycji. Skontaktuj się z nami już dziś i umów się na serwis Mercedesa jutro. Cenimy Twój czas i z myślą o Tobie jesteśmy dziś jednym z najnowocześniejszych serwisów Mercedesa w Polsce.