Mercedes-Benz

Nasza Firma dziś.

Nasza Firma dziś.

Liczby, daty i fakty. Wszelkie informacje o naszej firmie.

20 lat to okres nieustającego, dynamicznego rozwoju naszej firmy. to stałe dążenie do doskonałości i perfekcyjnej obsługi. Efektem zmian jest budowa jednego z najnowocześniejszych autoryzowanych serwisów Mercedes-Benz w Polsce.

Z radością informujemy, że oddaliśmy do Państwa użytku całkowicie nowy obiekt Autoryzowanego Serwisu Mercedes-Benz Voyager Group (dawniej Moto Style) oraz Stacji Kontroli Pojazdów. Nasze wieloletnie doświadczenie zostało dodatkowo wsparte nowoczesną technologią. Hala serwisowa o powierzchni ponad 1200 metrów kwadratowych, wyposażona została w innowacyjny sprzęt zgodnie z aktualnymi standardami europejskich serwisów Mercedesa. Przestronność obiektu i duża liczba stanowisk, a tym samym możliwość jednoczesnej obsługi kilkunastu samochodów sprawia, że oferujemy Państwu dogodność terminów wizyt i krótkie oczekiwanie na naprawę.

Jako serwis autoryzowany przez Mercedes-Benz zajmujemy się pełną obsługą serwisową samochodów osobowych Mercedes-Benz począwszy od przeglądów serwisowych, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, diagnostykę, aż po likwidację szkód i ubezpieczenia.