Mercedes-Benz

Historia firmy.

Historia firmy.

Od początku naszej działalności do dziś.

Jak to się zaczęło..

Nasza przygoda z Grupą Mercedes-Benz zaczęła się dosyć niewinnie w 2004r. kiedy odpowiadając na propozycję DaimlerChrysler Automotive Polska utworzyliśmy salon młodszego brata Mercedesa, sprzedawanego pod marką smart. Kiedy zaprzestał działalność dealer Mercedes-Benz w Poznaniu nasi klienci, posiadający również samochody marki Mercedes, pytali nas o możliwość serwisu tych samochodów u nas, a także możliwość zakupu.


Nie byliśmy jednak gotowi na dużą inwestycję w tym momencie. Pojawili się jednak doświadczeni i sprawdzeni pracownicy serwisu Mercedesa, chcieli z nami pracować. To było dla nas decydujące. W szybkim tempie zreorganizowaliśmy istniejące obiekty, dostosowując je do standardów Mercedes-Benz i ruszyliśmy z naprawami samochodów osobowych, na które czekało wielu posiadaczy Mercedesów, a także uruchomiliśmy sprzedaż części zamiennych do wszystkich typów pojazdów Mercedes-Benz. Mimo skromnych warunków lokalowych klienci dobrze nas przyjęli i zaakceptowali.

Przede wszystkim znali ludzi, słyszeli o firmie "Voyager Club" i zauważyli, że działamy szybko i sprawnie, a przede wszystkim dotrzymujemy słowa.

Dziś nazymy do Voyager Group i mamy jeden z najnowocześniejszych serwisów Mercedes-Benz w Polsce.