Tomasz Łuczak
Kierownik Biura Obsługi Klienta
Tel.: +48 61 628 66 92
tomasz.luczak@voyagergroup.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
marcin borowiecki
Marcin Borowiecki
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 61 628 66 91
marcin.borowiecki@voyagergroup.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
Rafał Dolata
Kierownik Działu Części Zamiennych
Tel.: +48 602 336 156
rafal.dolata@voyagergroup.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Oryginalne części
Sebastian Szczepaniak
Doradca Serwisowy

sebastian.szczepaniak@voyagergroup.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
Daniel Bernaczyk
Specjalista ds. Części Zamiennych
Tel.: +48 61 628 67 33
daniel.bernaczyk@voyagergroup.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Oryginalne części
Piotr Hoffa
Piotr Hoffa
Specjalista ds. Części Zamiennych
Tel.: +48 61 628 66 90
piotr.hoffa@voyagergroup.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Oryginalne części
Bartek Kaczmarski
Specjalista ds. Części Zamiennych
Tel.: +48 513 713 036
bartek.kaczmarski@voyagergroup.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Oryginalne części
Łukasz Piecyk
Specjalista ds. Części Zamiennych
Tel.: +48 61 628 67 31
lukasz.piecyk@voyagergroup.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Oryginalne części
Janusz Drążek
Mistrz
Tel.: +48 61 628 66 90
janusz.drazek@voyagergroup.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
Recepcja serwisu
Recepcja Serwisu
Pracownik Recepcji w Serwisie
Tel.: +48 61 628 66 90
info@voyagergroup.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
Małgorzata Wachal
Specjalista ds. Ubezpieczeń
Tel.: +48 61 628 66 88
malgorzata.wachal@voyagergroup.pl
Osoba kontaktowa: Dział Ubezpieczeń
Krzysztof Maik

Tel.: 61 628 66 66
info@voyagergroup.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Stacja Kontroli Pojazdów
Konrad Olejniczak

Tel.: +48 61 628 66 44
konrad.olejniczak@voyagergroup.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody używane
Mateusz Urbaniak

Tel.: +48 61 628 66 44
mateusz.urbaniak@voyagergroup.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody używane